Regulamin

Wstęp:

 1. Oficjalna strona akcji „Lepszy Poród” to www.lepszyporod.pl
 2. Organizatorkami akcji „Lepszy Poród” są: Karolina Piotrowska, Ewa Krogulska, Anna Prucnal, Katarzyna Gręziak, Malwina Wojtowicz.
 3. Niniejszy Regulamin skierowany jest do wszystkich użytkowników stronywww.lepszyporod.pl oraz określa zasady korzystania ze strony i warunki przyłączenia się do akcji „Lepszy poród”.
 4. Dostęp do Regulaminu każdy użytkownik może uzyskać w dowolnym momencie, poprzez „kliknięcie” linku „Regulamin” umieszczonego na stronie akcji, a także poprzez zapisanie jego na wybranym przez siebie nośniku.

Publikowanie kartek:

 1. Autor zdjęcia wysyłając je do Organizatorek akcji wyraża zgodę na publikację na stronie internetowej www.lepszyporod.pl, portalach społecznościowych, a także do promowania akcji.
 2. Zdjęcia kartek powinny być wykonane zgodnie z zasadami umieszczonymi tutaj: http://lepszyporod.pl/jak-stworzyc-kartke/ Kartki nie spełniające wymogów nie będę publikowane.
 3. Organizatorki akcji nie ponoszą odpowiedzialności za naruszenie przez autora zdjęcia przepisów obowiązującego prawa lub praw osób trzecich.

Pozostałe:

 1. Na stronie akcji umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych, za treści w nich zawarte Organizatorki akcji nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.
 2. Organizatorki akcji dokładają starań, aby publikowane na stronie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści.
 3. Wszystkie informacje zawarte na stronie akcji mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny, są formą zasygnalizowania realnych problemów, nie stanowią porad medycznych.
 4. Informacje zamieszczone w artykułach na stronie akcji nie są poradami prawnymi i nie stanowią świadczenia pomocy prawnej w rozumieniu art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 26 maja 1982 r. Prawo o adwokaturze (tekst jednolity z 2009 r., Dz.U. Nr 146, poz. 1188 z późn. zm.).
 5. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie ze wskazaniem źródła informacji.
 6. Kopiowanie zawartości strony lub jej części bez pisemnej zgody Organizatorek jest zabronione.
 7. Organizatorki zastrzegają sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu w każdym czasie. Zmiany Regulaminu obowiązują od momentu opublikowania ich na stronie www.lepszyporod.pl.
Podaj dalej!Pin on Pinterest0Share on Facebook0Share on Tumblr0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+0