Lekarz o Raporcie w telewizji (szok!)

Lekarz o Raporcie w telewizji (szok!)

Dwie z organizatorek akcji Lepszy Poród – Ewa Krogulska i Anna Jurkiweicz-Winiarczyk – były gośćmi w programie „Pytanie na śniadanie”.

Zostałyśmy zaproszone do wystąpienia po to, aby opowiedzieć o dramatycznych danych ujawnionych w Raporcie. Chciałyśmy przekazać liczby i zwrócić uwagę na ważne problemy związane z opieką okołoporodową w Polsce. Niestety, drugi gość programu, lekarz mocno zszokował nas swoją wypowiedzią.

Utwierdza nas to w przekonaniu, że potrzeba dużo pracy, edukacji i zmiany świadomości – zarówno kobiet, jak i lekarzy – zanim sytuacja się poprawi. Mamy chociaż nadzieję, że takie wypowiedzi sprawią, że więcej osób sięgnie po lekturę Raportu.

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/21620075/porodowki-poza-prawem

Podaj dalej!Pin on Pinterest0Share on Facebook0Share on Tumblr0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+0

ABOUT AUTHOR

psycholog, seksuolog, doula, hipnoterapeuta, autorka programów z serii „Cud Narodzin” (www.cud-narodzin.pl). Prywatnie mama dwójki chłopców. Wierzę, że działanie na rzecz dobrych narodzin to istotny wkład w budowanie spełnionych matek i szczęśliwych dzieci!